O nas

Jesteśmy młodym biurem rachunkowym co nie oznacza, że nie mamy doświadczenia w księgowości. Wręcz przeciwnie – posiadamy bogate doświadczenie zdobyte w ciągu kilkunastu lat w zawodzie księgowego w różnych firmach, które pozwoliło nam dojrzeć do decyzji o własnej firmie.

Biuro współpracuje ze specjalistami z dziedziny finansów, prawa i zarządzania stosując nowoczesne instrumenty finansowe i kadrowe, a także jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Nazywam się Anna Wagner. Ukończyłam z tytułem magistra rachunkowości Akademię Finansów w Warszawie. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Warszawskim Podatki i Prawo Podatkowe. Mam ponad 10 – letnie doświadczenie zawodowe, uzyskane podczas pracy w różnych podmiotach gospodarczych, zarówno krajowych jak i międzynarodowych korporacjach, na stanowiskach związanych z rachunkowością i finansami. Doświadczenie to poparte jest uzyskaniem licencji Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach z zakresu rachunkowości i podatków. Moim celem zawodowym jest uzyskanie tytułu Doradcy Podatkowego. Moje pasje to rower i zwiedzanie nowych miejsc. Wolny czas spędzam z rodziną, lubię czytać biografie.